28279531_2218717408361745_39100750741830

עיצוב. תשוקה.

אהבה.

ליצור עיצוב לחיים טובים יותר לחיי היום-יום

כל פרויקט שמגיע אלי הוא אתגר בפני עצמו, אתגר שיוצר פרפרים של התרגשות בין אם מדובר בתכנון ועיצוב בתים מלאי חלומות לפרויקטים עסקיים כמו חנויות, משרדים או תערוכות בארץ ובחו"ל שמחויבים להניב פרי.


כל תחום באשר הוא מצריך מחקר על מנת להכיר את מי שעומד מולך, מה החלומות שלו, איך הוא רואה את החלל שהוא הולך לחיות יום-יום בו, איך הוא רוצה להרגיש בדיוק בחלל שהוא נמצא ומה החלל צריך לשדר.
הסטודיו שלי נוגע בדיוק במקומות האלה, במקומות הפסיכולוגים של הנפש שלנו ולכן כל פרויקט הוא אתגר בין אם מדובר בפרויקט למגזר הפרטי או פרויקט למגזר העסקי.

בזכות ניסיון של מעל 15 שנה בתחום עיצוב חללים, אני מלווה את הלקוח מהרגע שהוא נכנס אלי לסטודיו ועד לרגע שהוא "מקבל את המפתח", הליווי מתחיל מהשלב של המחקר, תכניות, ניהול הפרויקט והתקציב שעומד לרשותנו, ניהול הספקים ועד האקססוריז שנכנס לחלל.

כאשר אני בעבודה על חללים מסחריים אני בדגש על השפה השיווקית שמותאמת לאופי המוצר/החברה מרמת המחיר וקהל היעד, המסר ועד לרמת הריח שישאיר זיכרון לתווך ארוך, הצלחה של כל עסק טמון במסר הפסיכולוגי והסוציולוגי שעובר ללקוח הקצה בנראות הסופית, בחוויית הקניה, בנראות המוצר על המדף ובתחושה שהוא מקבל בשניות הראשונות שלו במרחב המסחרי שבו יקבע אם ירכוש או יעזוב בידיים ריקות ואם יחזור בשנית.

 

כל חלל מקבל השקעה של חשיבה ומאמצים רבים בבחירת הקונספט העיצובי וביצוע של אופטימיזציה כל אזור הינו חשוב ולכן העיצוב והתכנון נכנס עד המקומות הקטנים ביותר לניצול מקסימלי.